Znacie "Tubajkę" w Parku Źródliska? Włączyli się w kwestę!

"Tubajka" to naprawdę przeurocza kafejka w przepięknej lokalizacji. Jeśli wybieracie się czasem na spacery po Parku Źródliska, to na pewno nieraz kosztowaliście ich ciast czy lodów. Właściciele lokalu na wieść, że zapraszamy tego rodzaju miejsca do włączenia się w akcję Łódź dla Aleppo, zaprosili nas, żebyśmy zostawili u nich puszkę i plakat.

Łódź, a zwłaszcza ulica Piotrkowska, słyną z kafejek, pubów i przeróżnych miejsc, gdzie tętni życie wieczorami i w ciągu dnia. W ramach wydarzenia "Łódź dla Aleppo" zbiórka środków na pomoc dla Syryjczyków prowadzona jest przez wolontariuszy na ulicach, ale nasze puszki znajdziecie też w wielu pubach. Koniecznie zapytajcie w ten weekend, czy Wasza ulubiona kafejka lub pub prowadzi zbiórkę!

Wszystkich właścicieli pubów, kawiarni, barów czy restauracji, którzy chcą wziąć do siebie na weekend puszkę na zbiórkę dla Aleppo, prosimy o wiadomość: kontakt@domwschodni.pl. Przyniesiemy puszkę, plakat i inne materiały, załatwimy formalności i ogłosimy, że u Was można nie tylko zjeść, wypić i spotkać się z przyjaciółmi, ale także wesprzeć potrzebujących w Aleppo!

________________________________________________________

Środki na pomoc mieszkańcom Aleppo w ramach akcji "Łódź dla Aleppo" można będzie przekazać także podczas zbiórki do puszek prowadzonej na ulicach Łodzi w dniach 26-28 kwietnia 2019 roku. Można dokonywać wpłat również bezpośrednio na nasze konto:

5 PLN 10 PLN 20 PLN
50 PLN
100 PLN 200 PLN
300 PLN 500 PLN 1000 PLN

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”
ul. Więckowskiego 13, 90-721 Łódź
mBank, 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
Tytuł przelewu: Łódź dla Aleppo